72
13
123
ZEPHYR

Podczas wielogodzinnych biegów potrzebujesz okularów zdolnych zaoferować maksymalny komfort przy zachowaniu szerokiego pola widzenia i pełnej ochronu wzroku. Model Zephyr jest odpowiedzią na zapotrzebowanie wymagających biegaczy, posiada kilka innowacji, które ułatwiają ich użytkowanie: bardzo dobra wentylacja nawet podczas intensywnego wysiłku oraz doskanałe pole widzenia w każdych warunkach atmosferycznych dzięki szerokiej gamie soczewek takze photochromatycznych. Wszystko co potrzebujesz, by skoncentrować się na wydajności i przyjemności z biegu.

 

  •   
  •   
  •   
  •   


Szerokość soczewki: 72mm
Szerokość noska: 13mm
Długość zausznika: 123mm
Panoramic
Szeroka powierzchnia soczewek dla szerokiego pola widzenia.
360º adjustable temples
Końcówki rdzeniowe wyginają się w każdym kierunku, łatwe w noszeniu i dobrze trzymające gdy ubrane z kaskiem, czapką lub po prostu same.
Grip Tech
Delikatny,komfortowy,eksluzywny materiał na zausznikach,który nie przykleja się do włosów, dając doskonały chwyt i uczucie komfortu.
Full Venting
Napowietrzona struktura, która pozwala na pełną cyrkulację powietrza w celu uniknięcia zamgleń.
Asian Fit
Oprawka okularów dopasowana pod azjatyckie twarze.
3D Fit Nose
Specjalny elastyczny nosek, który można dopasować indywidualnie.
Optical clip
Idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć możliwość używania szkieł korekcyjnych w okularach zamiast szkieł kontaktowych. Wkładka optyczna może być bardzo łatwo wymontowana z okularów w dowolnym momencie.
Kolor: black/yellow/gray
Kolor: blue/gray
Kolor: green/blue
Kolor: black/red
Soczewka: Spectron 3 CF
Kolor: 1112
Kolor: 1116
Soczewka: Zebra 1/3 - Light
Kolor: 3122
Kolor: 3214